Max Walter Svanberg seriegrafi

104737

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och numrerad Max Walters, 115/300, serigrafi med guldprägling, 78x60 cm

Marginal med fuktfläckar

Budhistorik (2 bud)

48427
42821

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.