Corneille färglitografi

104735

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinna med fågel, signerad Corneille E.A. -74, färglitografi, 65x50 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (6 bud)
47021
44518
44518
600
41426
550
41426

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.