Skrivbord Severin Hansen för Haslev

104723

SKRIVBORD, Severin Hansen för Haslev, formgivet 1961, teak, etikettmärkt Danish Furnitures Makers, höjd 74, 143x75 cm; nyckel finns

Slitage, skivan med repor och märken

Budhistorik (30 bud)
48357
7 200
48448
7 000
48357
6 800
48288
6 600
48288
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.