Bonad twistsöm

104713

BONAD, signerad o daterad AH 1932, twistsöm, ca 190x118 cm

Mattor/Textilier

Bonad twistsöm
Budhistorik (9 bud)
48607
48723
48607
2 600
48718
2 400
48607
1 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.