Siri Rathsman kolorerad etsning

104669

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Kompsosition, signerad Siri Rathsman, epreuve d´artiste, kolorerad etsning, 26x20 cm

Budhistorik (14 bud)
47574
48383
47574
48208
950
47574
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.