Evert Lindfors oljemålning

104667

LINDFORS, Evert (född 1927):Landskap, signerad Lindfors, olja på pannå, 32x31cm

Konst, Måleri

Evert Lindfors oljemålning
Budhistorik (4 bud)

48368
450
47924
44902
40356

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.