Takplafond råglas

104666

TAKPLAFOND, 1940-tal, etsat råglas, förgyllda beslag, höjd 49, diameter 59 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Takplafond råglas
Budhistorik (8 bud)
48364
650
48365
600
48364
550
45821
500
45821
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.