Peter Kurbatov oljemålning

104652

KURBATOV, Peter (1900-tal): Kustbild, signerad och daterad P Kurbatov, 1949, olja på duk, 54x65 cm

Konst

Peter Kurbatov oljemålning

Budhistorik (1 bud)

38763
2011-09-28 21:34:19

2011-10-05 kl 22:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.