Mauritz Drougge oljemålning

104651

DROUGGE, Mauritz (1874-1949): Motiv från Tullinge, signerad M Drougge, olja på duk, 49x70 cm

Lagningar, smärre ytskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Mauritz Drougge oljemålning

Budhistorik (15 bud)
47589
1 800
47517
1 700
45953
1 600
47510
1 600
45953

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.