Edvard Munch Madonna kopia efter

104621

MUNCH, Edvard, kopia efter: Madonna med brosch - Eva Mudocchi, litografi efter förlaga 1903, 66x40 cm, utförd bl a för Munch utställningen, Nordjyllands konstmuseum, Aalborg, 1973

Saknar glas, passepartout med skador

Budhistorik (1 bud)

43981
2011-10-03 14:18:04

2011-10-10 kl 13:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.