Dekorativ skultur i förgylld brons och porfyr

104618

DEKORATIV SKULPTUR, förgylld brons, sockel av porfyr, höjd 27, sockelns längd 27

Sockeln med smärre nagg

Diverse

Budhistorik (5 bud)
40568
6 400
40566
6 000
40419
5 000
40418
40319

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.