Handväska i silver

104604

HANDVÄSKA, silver, ca 1900-talets början, vikt ca 175 g

Smärre skador

Silver

Handväska i silver
Budhistorik (10 bud)
47857
700
47925
700
47857
650
44060
600
44060
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.