Oljemålning nattmarin

104603

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut: Nattmarin med "pre-dreadnought" krigsfartyg, otydligt signerad HP Neumann?, olja på duk, 53x96 cm

Smärre duk- och ramskador

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Oljemålning nattmarin
Budhistorik (50 bud)
52813
27 000
52850
26 000
52813
25 000
52848
24 000
52813
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 606 EUR, 2 959 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.