Lage Lindell litografi

104598

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad Lage Lindell, 71/91, litografi, 78x105 cm

Lage Lindell litografi

Budhistorik (3 bud)

52917
1 700
53015
1 600
52917

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.