Lage Lindell litografi

104596

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad Lage Lindell, 56/78, litografi, 78x105 cm

Lage Lindell litografi
Budhistorik (11 bud)
58637
3 400
50233
3 200
50233
2 600
57687
2 400
50233

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.