Roj Friberg litografier

104595

FRIBERG, Roj (född 1934): 2 st "Ägget" samt "Generalens vardagsrum", monogramsignerade och daterad R f -89 resp -79, numrerade, litografier, 56x83 resp 53x80 cm

Fläckar, gulnader

Roj Friberg litografier

Budhistorik (5 bud)
57666
650
57207
600
57207
550
54009
500
54009

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.