Leonard Forslund oljemålning

104592

FORSLUND Leonard (född 1959) Komposition,
signerad och daterad a tergo Leonard Forslund 1986, akryl och olja på duk, 115x116 cm.

Konst, Måleri

Leonard Forslund oljemålning
Budhistorik (11 bud)
58906
4 400
58638
4 200
58638
58904
3 800
58638
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.