Lasse Persson oljemålning

104590

PERSSON, Lasse (född 1937): "Interiör med bild på ytan", signerad och daterad Lasse Persson 1975 på spännramen, olja på duk, 195x130 cm

Konst, Måleri

Lasse Persson oljemålning
Budhistorik (8 bud)
58311
2 600
61028
2 400
58311
56649
56649
1 600

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.