Torsten Renqvist litografi

104586

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Vildsvin med blommig tapet", monogramsignerad och daterad T. R. 51, 132/150, litografi, 51x36 cm

Torsten Renqvist litografi

Budhistorik (4 bud)

56119
550
57711
500
56119
54912

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.