Endre Nemes blandteknik

104584

NEMES Endre (1909-1985) Figurscen,
signerad och daterad Endre Nemes 1960, blandteknik papper, 37x42 cm

Konst, Måleri

Endre Nemes blandteknik

Budhistorik (16 bud)
57787
3 400
57785
3 200
57784
57782
2 800
57764
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.