Helmer Osslund oljemålning

104580

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av Maria de Galarza, signerad Helmer Osslund, olja på papper på kartong, 40x54 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
47506
47505
1 400
47503
47502
700
38757

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.