Solfjädrar och piphuvuden

104559

SOLFJÄDRAR, PIPHUVUDEN, KAM, DOSA, 18/1900-tal

Skador

Diverse

Solfjädrar och piphuvuden
Budhistorik (6 bud)
46270
45884
45273
700
45271
550
41222
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.