Bordsur i empirestil

104557

BORDSUR, empirestil, i klarplast och förgylld metall, höjd 26 cm

Slitage

Klockor/Ur

Bordsur i empirestil

Budhistorik (16 bud)
40458
2 400
47045
40458
47043
1 900
40458
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.