Fickur

104554

FICKUR, 20 st, Klockkedjor, ställ

Skador och slitage

Klockor/Ur

Fickur
Budhistorik (10 bud)
46707
2 800
46262
2 600
46262
1 600
45985
45985
1 300

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.