Fickur i silver

104553

FICKUR, 3 st., silver, Norton, Gordon och Samson, London

Skador och lagningar

Klockor/Ur

Fickur i silver
Budhistorik (13 bud)
45990
2 400
40358
45989
40358
1 900
39948
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.