Tennstop och grötskål

104551

GRÖTSKÅL med lock, STOP 2 st., tenn, svenska, 1800-tal

Skador och lagningar

Diverse

Tennstop och grötskål

Budhistorik (11 bud)
46850
46596
46557
46537
950
46537
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.