Olga Karadimos, olja

104546

OLGA KARADIMOS, Frankrike/Grekland, född 1968, "Quelle journée merveilleuse", signerad och daterad Olga Karadimos 1994, på baksidan, signerad, betitlad och daterad 15.10.94, olja på duk, 100x81

Konst, Måleri

Olga Karadimos, olja

Budhistorik (3 bud)

50503
500
47686
450
42906

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.