Slaglåsrevolver svensk

104545

SLAGLÅSREVOLVER, mässing, signerad AIS, (Anders Johannesson, 1840-1914), fyra pipor i ett knippe, längd 21 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Slaglåsrevolver svensk

Budhistorik (11 bud)
60595
2 600
60374
2 400
59703
60254
59703
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.