Björn Wessman oljemålning

104544

WESSMAN Björn (född 1949) "Klyfta", signerad Björn Wessman, olja på duk, 200x135 cm

Konst, Måleri

Björn Wessman oljemålning
Budhistorik (10 bud)
50456
8 000
50455
7 800
50452
7 600
50447
7 400
50451
7 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.