Ryno Frieberg oljemålning

104543

FRIEBERG, Ryno (född 1920): Stilleben med gula rosor signerad och daterad Ryno 1954, olja på pannå, 45x38 cm

Konst, Måleri

Ryno Frieberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
47097
47094
2 600
46916
46913
46912
1 900

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.