Nils Tirén blandteknik

104521

TIRÉN, Nils (1885-1935): Lodjur, signerad och daterad Nils Tirén -24, blandteknik, 35x46 cm

Konst, Måleri

Nils Tirén blandteknik

Budhistorik (5 bud)
46895
2 600
46869
45699
38912
38734

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.