Roland Svensson

104520

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdshamn i skymning, signerad Roland. S, 35/150, färglitografi, 21x41 cm

Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
46985
500
45841
450
45841
39575
38740

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.