Roland Svensson färglitografi

104519

SVENSSON, Roland (1910-2003): Sovande människor, signerad Roland. S, 99/310, färglitografi, 29x43 cm

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
46643
500
42828
450
42828
39027
38739

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.