Roland Svensson färglitografi

104518

SVENSSON, Roland (1910-2003): Kalskär, signerad och daterad Roland. S, 1951, 40/310, färglitografi, 50,5x40 cm

ngt gulnad

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (2 bud)

40490
38732

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.