Boris Ottenberg oljemålning

104508

OTTENBERG, Boris (1891-1946): "Skogsväg", signerad B. Ottenberg -45, olja på pannå, 27x35 cm

Konst, Måleri

Boris Ottenberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

42737
39542
38693

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.