Herman Talvik landskap

104503

TALVIK, Hermann (Estland, 1906-1984): Landskap, signerad Talvik, olja på duk, 27x55 cm

Konst, Måleri

Herman Talvik landskap

Budhistorik (7 bud)
45818
45816
45810
45808
750
45805
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.