Gustav Dücker landskap

104502

DÜCKER, Eugen Gustav (1841-1916) tillskriven, Landskap, signerad och daterad E.Dücker 1869, olja på duk, 51x74 cm

Konst, Måleri

Gustav Dücker landskap

Budhistorik (19 bud)
46410
8 000
46418
7 800
46410
7 600
46417
7 400
46410
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.