Kvinnoporträtt

104501

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Kvinnoporträtt, signerad Neff 1861, akvarell, 45x33 cm

Konst, Måleri

Kvinnoporträtt

Budhistorik (19 bud)
45803
6 200
45799
6 000
45802
5 800
45799
5 600
45798
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.