Johan Ossian oljemålning

104496

OSSIAN, Johan (1889-1975): Marinmotiv med fiskebåtar, signerad J. Ossian, olja på duk, 65x99 cm

Konst

Johan Ossian oljemålning

Budhistorik (10 bud)
48196
48160
1 900
48159
48158
1 400
48150
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.