Tadachi Nakayama flicka med solros

104467

NAKAYAMA Tadachi (1927); Flicka med solros, akvarell på grafisk botten/ bland teknik, signerad och daterad 1957, 60x38 cm

veck

Budhistorik (14 bud)
45421
950
42735
900
42735
37078
750
42732
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.