Frans Wilhelm Odelmark akvarell

104464

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Interiör, signerad och daterad F Odelmark 1978, akvarell 32x28 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
48001
47585
750
47585
550
45830
500
45830

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.