Skåp 1700-tal

104460

SKÅP, svenskt, 1700-tal, bemålat, målat oc daterat på insidan, höjd 212, 125x53 cm

lagningar, kompletteringar, senare bemålning

Skåp 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
45794
2 400
43627
43202
900
37658
36799

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.