Uno Vallman naken modell

104453

VALLMAN, Uno (1913-2004): Naken modell, signerad och daterad 1942, olja på duk, 93x71 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman naken modell

Budhistorik (13 bud)
46960
4 400
46510
4 200
46208
45542
3 800
38142
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.