Georges Laporte oljemålning

104452

LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Kustvy med båtar, signerad G. Laporte, olja på duk, 30x60 cm

Konst, Måleri

Georges Laporte oljemålning

Budhistorik (5 bud)
45163
43792
1 300
41806
36258
600
36257

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.