Pottskåp 1800-tal

104450

POTTSKÅP, Karl-Johan, mahogny, höjd 77, 42x24 cm

En sarg lös, fanérskador

Pottskåp 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
45701
45692
1 400
45692
1 300
43778
45691

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.