Gunnar Brusewitz akvarell

104443

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Forshem", signerad och daterad G Brusewitz 22-9 77, akvarell, 36x50

Konst, Måleri

Gunnar Brusewitz akvarell
Budhistorik (19 bud)
44116
22 000
45726
21 000
44116
19 000
45721
18 500
44116
8 000

Slutpris SEK:
22 000
2 123 EUR, 2 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.