Cecilia Westerberg oljemålning

104440

WESTERBERG Cecilia (Danmark, född 1967): Portraet serien "People" nr 3, signerad och daterad a tergo Cecilia Westerberg -01, olja på duk, 65x75 cm PROVENIENS: Galleri Pictura, Lund

Fläck

Ändringar/tillägg
Fläck

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
54375
54373
54366
54338
49256
500

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.