Cecilia Westerberg oljemålning

104439

WESTERBERG Cecilia (Danmark, född 1967): Portraet serien "People" nr 2, signerad och daterad a tergo Cecilia Westerberg 2001, olja på duk, 65x75 cm PROVENIENS: Galleri Pictura, Lund

repor

Ändringar/tillägg
repor

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

49254
500
45195

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.