Johanna Karlsson blyertsteckning

104437

KARLSSON Johanna (född 1968): Utan titel, signerad och daterad JK -03, blyerts på papper, 29x20 cm PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

Fläck

Ändringar/tillägg
Fläck

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
54299
1 900
54305
1 800
54299
1 700
54303
1 600
54299

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.