Guillermo Paneque akvarell

104436

PANEQUE Guillermo (Spanien, född 1963): Utan titel,
signerad och daterad på baksidan Paneque -87, akvarell på papper, 32x25 cm.

Konst, Måleri

Guillermo Paneque akvarell
Budhistorik (2 bud)

50387
550
45188

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.